KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 14632187
nr 1463 2187
Sixten Haage
(1926-2021), Sverige
Torrnålsgravyr, Industrifasad. Signerad, numrerad 23/150, daterad mm: 65x49, yttermått inklusive ram: 80x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:09:37
1.500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
25 apr
Sixten Haage
Läs mer om Sixten Haage