KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 14632187

nr 1463 2187

Sixten Haage

(1926-2021), Sverige

Torrnålsgravyr, Industrifasad. Signerad, numrerad 23/150, daterad mm: 65x49, yttermått inklusive ram: 80x62 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 25 april 2022
kl 18:09:37

  • Tema
  • 25 apr

Sixten Haage

Läs mer om Sixten Haage